CargoBoy - AUTONOMICZNY WÓZEK TRANSPORTOWY

CARGOBOY przewozi ładunek do wybranego punktu w magazynie, hali fabrycznej itd. - na mapie wystarczy wskazać punkt docelowy a robot samodzielnie, bez konieczności sterowania np. joystickiem, dojedzie do wskazanego miejsca.

CARGOBOY  może  zacząć pracę w Twoim magazynie już dziś - do pracy CARGOBOY  nie potrzebuje żadnych ingerencji w strukturę budynku, montażu pętli indukcyjnych itd.

Wiemy, że bezpieczeństwo w magazynie jest priorytetem - dlatego tak zaprojektowaliśmy wózek, by bezpiecznie i bezkolizyjnie poruszał się po magazynie, omijając ludzi i wszelkie przeszkody.

 

 

CARGOBOY w szczegółach:

NAWIGACJA

Wózek przewozi towary pomiędzy dowolnym punktem A i B. Przewóz może być zrealizowany różnymi trasami, zawartymi w strefie wskazanej przez Klienta - nie ma konieczności wyznaczania konkretnych ścieżek komunikacyjnych.

W odróżnieniu od innych rozwiązań, CARGOBOY sprawnie i bezpiecznie nawiguje wśród pracowników magazynu - nie ma potrzeby wprowadzania specjalnych stref zarezerwowanych jedynie dla wózka.

 

STEROWANIE

Robot nawiguje samodzielnie. Operator może dowolnie wskazywać punkty docelowe lub wybierać spośród zdefiniowanych wcześniej punktów, np. załadunek, gniazdo produkcyjne, dostawy itp.

CARGOBOY łączy się z komputerem, z którego można nim zarządzać za pomocą sieci Wi-Fi. Dzięki temu możliwe jest monitorowanie aktualnej pozycji robota w magazynie, szybkie i łatwe określanie punktów docelowych.

 

Parametry robota:

- praca ciągła 8-12h,

- ładowność do 100kg,

- prędkość do 2.0 m/s

- wymiary 600mm x 500mm x 1400mm (szer x dł x wys),

- masa własna 100kg .

 

Cechy robota:

- laserowy skaner 2D,

- wykrywanie i omijanie przeszkód 3D,

- transport dowolnymi trasami komunikacyjnymi,

- możliwość wprowadzenia dowolnej ilośći punktów docelowych,

- brak konieczności ingerencji w konstrukcję magazynu,

- automatyczne budowanie mapy magazynu,

- sygnalizacja świetlno-dźwiękowa.

 

Opcjonalne funkcje:

- czytnik tagów RFID,

- system wizyjny,

- tablet + czytnik barcode/QR,

- blokada dostępu do towaru na czas transportu,

- integracja z systemem WMS magazynu.

 

Skontaktuj się z nami - dostosujemy wózek CargoBoy do Twoich wymagań!