UltraBoy - AUTONOMICZNY SYSTEM TRANSPORTOWY 1500kg

ULTRABOY przewozi ładunek do wybranego punktu w magazynie, hali fabrycznej itd. - na mapie wystarczy wskazać punkt docelowy a robot samodzielnie, bez konieczności sterowania np. joystickiem, dojedzie do wskazanego miejsca.

ULTRABOY może  zacząć pracę w Twoim magazynie już dziś - do pracy ULTRABOY nie potrzebuje żadnych ingerencji w strukturę budynku, montażu pętli indukcyjnych itd.

Wiemy, że bezpieczeństwo w magazynie jest priorytetem - dlatego tak zaprojektowaliśmy wózek, by bezpiecznie i bezkolizyjnie poruszał się po magazynie, omijając ludzi i wszelkie przeszkody.

 

 

ULTRABOY w szczegółach:

NAWIGACJA

Wózek przewozi towary pomiędzy dowolnym punktem A i B. Przewóz może być zrealizowany różnymi trasami, zawartymi w strefie wskazanej przez Klienta - nie ma konieczności wyznaczania konkretnych ścieżek komunikacyjnych.

W odróżnieniu od innych rozwiązań, ULTRABOY sprawnie i bezpiecznie nawiguje wśród pracowników magazynu - nie ma potrzeby wprowadzania specjalnych stref zarezerwowanych jedynie dla wózka.

 

STEROWANIE

Robot nawiguje samodzielnie. Operator może dowolnie wskazywać punkty docelowe lub wybierać spośród zdefiniowanych wcześniej punktów, np. załadunek, gniazdo produkcyjne, dostawy itp.

ULTRABOY łączy się z komputerem, z którego można nim zarządzać za pomocą sieci Wi-Fi. Dzięki temu możliwe jest monitorowanie aktualnej pozycji robota w magazynie, szybkie i łatwe określanie punktów docelowych.

 

Parametry robota:

- praca ciągła 8h,

- ładowność 1500kg,

- wymiary 600mm x 1400mm x 600mm (szer x dł x wys),

- prześwit 30mm,

- masa własna 400kg .

 

Cechy robota:

- 2x laserowy skaner bezpieczeństwa,

- transport dowolnymi trasami komunikacyjnymi,

- możliwość wprowadzenia dowolnej ilośći punktów docelowych,

- brak konieczności ingerencji w konstrukcję magazynu,

- automatyczne budowanie mapy magazynu,

- sygnalizacja świetlno-dźwiękowa.

 

Opcjonalne funkcje:

- czytnik tagów RFID,

- system wizyjny,

- tablet + czytnik barcode/QR,

- system wagowy,

- dotykowy panel operatora,

- blokada dostępu do towaru na czas transportu,

- integracja z systemem WMS magazynu.